Rankings

Select View
Class C1 British National Amateur Latin Championship
Rankings
Position Competitor School Round
1st:
  32 - PETER DASKALOV and ZIA JAMES (CROYDON)
 
  Final
2nd:
  76 - ADAM HATHAZI and MORGANA LAKATOS-HAYWARD (UXBRIDGE)
 
  Final
3rd:
  57 - ADELMO MANDIA and LEAH ROLFE (CHEAM)
 
  Final
4th:
  70 - LLOYD PERRY and REBECCA SCOTT (YSTRAD FAWR)
 
  Final
5th:
  73 - OLIVER BEARDMORE and ZOE CUNNINGHAM (BOURNEMOUTH )
 
  Final
6th:
  58 - DARREN MORRISSEY and LISA RUF (BECKENHAM)
 
  Final
7th:
  24 - JAMIE SMUTS-STEYN and HELENA ALABAF (EASTLEIGH)
 
  Round 4 - 20
8th:
  30 - HARRISON KEEP and NADYA MARTYNENKO (HARRIETSHAM)
 
  Round 4 - 16
9th:
  48 - KIRILL DOVZHIK and LYDIA HALL (GLOUCESTER)
 
  Round 4 - 15
10th:
  42 - ELLIOT HYRYCZ and KATERINA SAMONAS (CHALLOCK )
 
  Round 4 - 7
11th:
  43 - YAROSLAV BROVARSKYI and CAITLIN HEASMAN (LYMINGTON)
 
  Round 4 - 5
12th:
  36 - GLENN-RICHARD BOYCE and CAROLY JANES (BOURNEMOUTH)
 
  Round 4 - 3
13th:
  66 - LOYD GRIFFITHS and KATIE WILLIAMS (MERTHYR TIDFIL)
 
  Round 3 - 16
13th:
  50 - CAMERON LEITIS and DARCY CROMWELL (CAERPHILLY)
 
  Round 3 - 16
15th:
  52 - YURIY MARKOVETSKIY and ALICIA PHILLIPS-BULLOCK (WOLVERHAMPTON)
 
  Round 3 - 15
15th:
  85 - MATTHEW KEEBLE and BETHANY GODDARD (SIDCUP)
 
  Round 3 - 15
17th:
  22 - CHRISTIAN SKIBSRUD and OLIVIA OATES (SHEFFIELD )
 
  Round 3 - 12
17th:
  29 - OLIVER LONG and EVIE DAVIES (BICESTER )
 
  Round 3 - 12
19th:
  86 - ALEX-CATALIN GHEORGHE and CAITLIN VERNER (BENFLEET)
 
  Round 3 - 9
20th:
  54 - MATTHEW STICKELS and HOLLY SMYTH (SIDCUP)
 
  Round 3 - 8
21st:
  62 - LEWIS ISTREFI and CHLOE BLACKSHAW (READING)
 
  Round 3 - 6
22nd:
  37 - CHRISTOPHER PONOMARENKO and ELLA PERRY (YSTRAD FAWR)
 
  Round 3 - 1
22nd:
  80 - CHARLIE TOWNSEND and INETA VAICIKAUSKAITE (RAINHAM)
 
  Round 3 - 1
24th:
  83 - WILL DUFFIN and MELISSA KIRKPATRICK (HORSHAM)
 
  Round 3 - 0
25th:
  64 - WILLIAM BLYTH and MEG WHEELER (SHEFFIELD)
 
  Round 2 - 20
26th:
  87 - YEGOR YOUNG and IRINA BAICEA (PAIGNTON)
 
  Round 2 - 19
27th:
  21 - ALFIE SADOWSKI and OLIVIA NG (WIRRAL)
 
  Round 2 - 17
28th:
  88 - TINO SACANENO and LINA NILSSON (LONDON)
 
  Round 2 - 14
28th:
  89 - LEWIS BAKER and ESMEE DAVIES (WALSALL)
 
  Round 2 - 14
30th:
  56 - BOSONG JIAO and KIRSTY MARY DAVIES (CAMBRIDGE)
 
  Round 2 - 13
31st:
  26 - CHINONSO OSKAR ODIAKOSA and ALICE SMITH (BROMLEY)
 
  Round 2 - 10
32nd:
  44 - CHARLIE BILLINGTON and GEORGINA BONDFIELD (LONDON)
 
  Round 2 - 7
32nd:
  45 - STEVEN DEAN and KRYSTAL LEGGETT (HODDESDON )
 
  Round 2 - 7
34th:
  61 - TUDOR BALAN and NINA MODAK (LIVERPOOL)
 
  Round 2 - 6
34th:
  81 - DYLAN WYATT and CHRISTINE FRITSCH (LONDON)
 
  Round 2 - 6
36th:
  55 - TIANCI MA and KERYS BORG (LONDON)
 
  Round 2 - 5
36th:
  74 - MATHIEU MARECHAL and LAUREN CLAYDON (LONDON)
 
  Round 2 - 5
36th:
  63 - STEPHEN WEBB and KATIE JENKINS (BASINGSTOKE)
 
  Round 2 - 5
36th:
  23 - SIMON RICHARDSON and JOANNA LYTHAM (BURY)
 
  Round 2 - 5
40th:
  47 - DOMINIC WILLSON and REBECCA GLADSTONE (BOURNEMOUTH )
 
  Round 2 - 4
40th:
  75 - KENNEITH YONG and EMILIA BOGDANOVA (EDINBURGH)
 
  Round 2 - 4
42nd:
  34 - LEO BABACHENKO and OLIVIA TREWHITT (HULL)
 
  Round 2 - 3
42nd:
  46 - KIEN TRINH and JUSTINA MATULEVICIUTE (LONDON)
 
  Round 2 - 3
44th:
  25 - CHARLES RAINFORD and JESSICA BALL (HIGH HURSTWOOD)
 
  Round 2 - 1
44th:
  27 - ALEX MCDONALD and KASEY MEAKIN (MANSFIELD)
 
  Round 2 - 1
44th:
  33 - SHIHUA BAI and ANASTASIA YERMAKOVA (LONDON)
 
  Round 2 - 1
44th:
  59 - THOMAS PURDY and ELLIE-MAY ASHTON (BIRMINGHAM)
 
  Round 2 - 1
44th:
  67 - EDOARDO CHIDICHIMO and JULIA BOREYKO (LEIGH ON SEA)
 
  Round 2 - 1
49th:
  68 - SANNA SAIDY and SADIE WILD (HULL)
 
  Round 2 - 0
50th:
  71 - TIBOR POC and HILARY MOUAT (EDINBURGH)
 
  Round 1 - 24
50th:
  82 - SAM ROWE and INNA KAPTCAN (CAMBRIDGE)
 
  Round 1 - 24
52nd:
  60 - ALEX CLIBBON and LIZZY CLIFTON (LONDON)
 
  Round 1 - 23
52nd:
  72 - JOSEPH TYACK and AMEILA DEVEREAUX (BICESTER)
 
  Round 1 - 23
52nd:
  39 - ALEX MARYON and STEPHANIE HIGGINS (CHELMSFORD)
 
  Round 1 - 23
55th:
  69 - THOMAS NELSON and REBECCA LEES (CAMBRIDGE)
 
  Round 1 - 22
56th:
  77 - JAMES RAINFORD and DEIMANTE STIRBYTE (HIGH HUSTWOOD )
 
  Round 1 - 21
57th:
  65 - CHRISTIAN AGOPYAN and MADDISON GILBANK (SKIPTON)
 
  Round 1 - 15
58th:
  38 - MAX APPLEBY and EMILY JENNER (DERBY)
 
  Round 1 - 14
59th:
  84 - ALEXANDER DICKIN and KIMBERLEY LAST (IPSWICH)
 
  Round 1 - 13
60th:
  40 - LINDLEY LENTATI and NINA FRIEDRICH (CAMBRIDGE)
 
  Round 1 - 12
61st:
  79 - THOMAS BROWN and LIANE DUPONT (CAMBRIDGE)
 
  Round 1 - 11
62nd:
  35 - CHRISTOPHER RICHARDSON-HALL and AMY RICHARDSON-HALL (PORT ERIN)
 
  Round 1 - 10
63rd:
  31 - LEWIS PEACOCK and JENNA ROGERS (WARRINGTON)
 
  Round 1 - 1
63rd:
  78 - BEN COSGROVE and ABIGAIL MILNER (LIVERPOOL)
 
  Round 1 - 1
65th:
  28 - RHYS LEWIS and CASSIE HILTON (BRENTWOOD)
 
  Round 1 - 0
65th:
  41 - DANIELLE ROWE and PARTNER (STOCKTON ON TEES)
 
  Round 1 - 0
65th:
  51 - DIDAC CASTILLO and ALESSANDRA BARNES (OAKMERE)
 
  Round 1 - 0
65th:
  90 - TOBIAS FLADBY and HANNA CRESSWELL MELSTROM (READING)
 
  Round 1 - 0