Rankings

Select View
Class C3 British National Junior Latin Championship
Rankings
Position Competitor School Round
1st:
  35 - GETHIN POACHER and RUBY SAVAGE (PONTYCLUN)
 
  Final
2nd:
  62 - ARON LOGI HRANNARSSON and ALANA SALTER (CATERHAM)
 
  Final
3rd:
  55 - KOREY ANDREWS and ISSY DULAM (YEOVIL)
 
  Final
4th:
  54 - MASON BEVAN and ILINCA BADIC (PONTYPRIDD)
 
  Final
5th:
  31 - MAXIM MORRIS and OLIVIA KING (LONDON)
 
  Final
6th:
  52 - MARCUS KORNIOTIS and ZONIA WILK (ROCHESTER)
 
  Final
7th:
  36 - DANIEL ETTRIDGE and PHOEBE DRAPER (SOUTHAMPTON)
 
  Round 3 - 24
8th:
  50 - SEAMUS MCINTOSH and SIENNA-GRACE BURKE (HEMEL HEMPSTEAD)
 
  Round 3 - 23
9th:
  58 - TIMURS CEPURNOJS and EMILE ROCYTE (WATFORD)
 
  Round 3 - 13
10th:
  65 - FRANCIS CARTY and OLIVIA BOURNE (WHITCHURCH)
 
  Round 3 - 6
11th:
  43 - JAN BORYSIAK and ADA SUTTON (OXFORD)
 
  Round 3 - 4
12th:
  33 - FIONN NOLAN and POPPY SHORLAND (DORKING)
 
  Round 3 - 3
13th:
  38 - TOM BUTLER and MAY REID (COLCHESTER )
 
  Round 3 - 0
14th:
  39 - ADAM NEWMAN and ALYSSA SANDACCI (BICESTER)
 
  Round 2 - 15
14th:
  51 - SAM MORRIS and MADDISON CLUTTERBUCK (NORTHAMPTON)
 
  Round 2 - 15
16th:
  46 - CAMERON SCARLETT and LOLA SAVAGE (BICESTER)
 
  Round 2 - 13
17th:
  44 - ARTHUR SUGONAJEV and LILIA HOWARD ( LONDON)
 
  Round 2 - 12
18th:
  47 - NATHAN STOREY and OLIVIA SMORGA (FLEET)
 
  Round 2 - 11
19th:
  32 - MARTYNAS BALBERIUS and ELEANOR ALPHONSO (ABINGTON)
 
  Round 2 - 10
20th:
  42 - CHRISTOPHER BUTTLE and LEXIE JOINSON (ROTHERHAM)
 
  Round 2 - 7
21st:
  61 - LEWIS TUTTY and SOPHIE HEYWORTH (COTTINGHAM)
 
  Round 2 - 4
22nd:
  56 - CODY GLENDINNING and CARMEN PRICE (ABERCARN)
 
  Round 2 - 3
23rd:
  57 - AIRONAS BACEVICIUS and KAYLEIGH O'HARA (GRAYS)
 
  Round 2 - 2
24th:
  37 - JOSH BLEWITT and SKYE MARKEY (STOURBRIDGE)
 
  Round 2 - 1
25th:
  64 - OLEKSII DANYLEIKO and IVANNA TYMCZYSZYN (CHISLEHURST)
 
  Round 1 - 29
26th:
  48 - FIN STATHAM and LARA WEBSTER (PRESTON)
 
  Round 1 - 27
27th:
  59 - ENRIQUE ADOLPHUS and ERIKA HRANNARSDOTTIR (PURLEY)
 
  Round 1 - 26
28th:
  49 - FABIAN MAKA and MIA FLORES (BRACKNELL)
 
  Round 1 - 23
29th:
  41 - HARRISON CLAYTON and ALANA JOINSON (CREWE)
 
  Round 1 - 12
30th:
  53 - DAN BRINDLE and ISABELLA WARLOW (LECHLADE)
 
  Round 1 - 10
30th:
  60 - SHAY RAFTER and LEAH DUDLEY (PENTRE)
 
  Round 1 - 10
32nd:
  34 - LUCA JENNO and EMILY DAVIES (OSWESTRY)
 
  Round 1 - 6