Rankings

Select View
E1 British Juvenile Latin Championship
Rankings
Position Competitor School Round
1st:
  107 - DANIEL NOVIKOV and MISHELLA VISHNEVSKIY (USA)
 
  Final
2nd:
  126 - MYKYTA PISHYI and POLINA LEBED (UKRAINE)
 
  Final
3rd:
  34 - MATVII DIDENKO and STEFANIIA SHLINCHAK (UKRAINE)
 
  Final
4th:
  160 - MARAT AKAUTDINOV and ELIZAVETA TSYBALIUK (RUSSIA)
 
  Final
5th:
  58 - DAVYD KOMARNYRSKYI and ANHELINA CHERKOVSKA (UKRAINE)
 
  Final
6th:
  69 - LIUBOMYR VOSKALO and SOLOMIIA TSEKIT (UKRAINE)
 
  Final
7th:
  113 - DANYIL SAMOKHIN and POLINA NEMYRO (UKRAINE)
 
  Round 5 - 18
8th:
  77 - MAKSIM TERESHIN and ULIANA ZELIKOVSKAIA (RUSSIA)
 
  Round 5 - 17
9th:
  141 - KEANE SCERRI DE CARLO and KERRY SUI (NORTHERN IRELAND)
 
  Round 5 - 16
10th:
  80 - NAZAR VYHOVSKYI and POLINA BIESIEDINA (UKRAINE)
 
  Round 5 - 13
11th:
  43 - DANYLO STETSENKO and KARYNA KRAVCHENKO-SKALOZUB (UKRAINE)
 
  Round 5 - 11
12th:
  124 - TIANQI ZHANG and ROTEM RIVKIN (CHINA)
 
  Round 5 - 3
13th:
  61 - TONGYU ZHANG and OCEANE BORDEREAU (CHINA)
 
  Round 4 - 16
14th:
  148 - DEMYD NOVATSKYI and MARIIA OMELCHUK (UKRAINE)
 
  Round 4 - 15
15th:
  91 - JOSHUA BONICI and ELIZAVETA CHELNAKOVA (RUSSIA)
 
  Round 4 - 13
15th:
  104 - NIKITA PAN and KIRA LIGAI (KAZAKHSTAN)
 
  Round 4 - 13
17th:
  163 - YURII DEMIANENKO and VLADYSLAVA HOLUB (UKRAINE)
 
  Round 4 - 11
18th:
  53 - SAVELII KOVALOV and YAROSLAVA KRASNOZHON (UKRAINE)
 
  Round 4 - 10
18th:
  63 - OLEKSANDR KOSTENKO and OLENA SYNENKO (UKRAINE)
 
  Round 4 - 10
20th:
  89 - DENYS MACHEK and VIKTORIIA KHUKALENKO (UKRAINE)
 
  Round 4 - 9
21st:
  48 - ZIHAO DU and YU SHAN SHI (CHINA)
 
  Round 4 - 8
21st:
  55 - YERKEBULAN NURAKHMETOV and ZHANGAOMIR ZHANSAYA (KAZAKHSTAN)
 
  Round 4 - 8
21st:
  86 - ROMAN MANZIUKOV and OLEKSANDRA SAVCHUK (UKRAINE)
 
  Round 4 - 8
21st:
  146 - NATHAN STOREY and OLIVIA SMORGA (ENGLAND)
 
  Round 4 - 8
25th:
  157 - MAXIMILIAN SANNIKOV and EVANGELINA LEIKINA (RUSSIA)
 
  Round 4 - 4
26th:
  50 - ALEKSANDR MATVEEV and SOFYA NARTSYZOVA (RUSSIA)
 
  Round 3 - 17
27th:
  47 - DMYTRO TOPEKHIN and ANNA YAKUNKINA (UKRAINE)
 
  Round 3 - 16
27th:
  49 - ANDREW TIMCHENKO and BARBARA SMODLEVA (CANADA)
 
  Round 3 - 16
27th:
  122 - MARCUS EGSTRAND and KAYA VINTHER (DENMARK)
 
  Round 3 - 16
27th:
  145 - MATVII SKASKIV and YELYZAVETA BONDARENKO (UKRAINE)
 
  Round 3 - 16
31st:
  156 - ALYAUDDIN LATKEN and DARYA LI (KAZAKHSTAN)
 
  Round 3 - 15
32nd:
  78 - ARTEM POPOV and ARINA SERHEIEVA (UKRAINE)
 
  Round 3 - 14
32nd:
  99 - CHONGMO WANG and YIZHE LANG (CHINA)
 
  Round 3 - 14
34th:
  37 - JONATHAN YERSHOV and EMILY BENNETT (GERMANY)
 
  Round 3 - 13
34th:
  162 - TYMOFII LIASHENKO and MARIIA KISELOVA (UKRAINE)
 
  Round 3 - 13
36th:
  159 - STEPAN BOTNARI and LUIZA KAIDALOVA (UKRAINE)
 
  Round 3 - 12
37th:
  96 - HEORHII VLAIEV and ZLATA VLAIEVA (UKRAINE)
 
  Round 3 - 11
38th:
  39 - SKANDER FRIGGIERI and MARTINA CAMILLERI (MALTA)
 
  Round 3 - 10
38th:
  64 - JIEZUN WANG and YUNWEI LIN (CHINA)
 
  Round 3 - 10
38th:
  125 - EVAN HOLMES and LILI CRANE-MORRIS (WALES)
 
  Round 3 - 10
38th:
  130 - ANTON POVALII and ANASTASIIA PETRUSHENKO (RUSSIA)
 
  Round 3 - 10
42nd:
  121 - ILIA VASILEV and ELIZAVETA KHOBA (RUSSIA)
 
  Round 3 - 9
43rd:
  38 - KIRILL ZAKIRZYANOV and VALERIE SNITKO (USA)
 
  Round 3 - 7
44th:
  90 - JOSEPH ROBUSTO and ALISSA JOLY (USA)
 
  Round 3 - 5
45th:
  72 - RENRUI YANG and KEXIN SUN (CHINA)
 
  Round 3 - 4
46th:
  110 - YIFAN JIN and JIAYUE HUANG (CHINA)
 
  Round 3 - 3
47th:
  51 - SVIATOSLAV FISUN and KATERYNA PRYA (UKRAINE)
 
  Round 3 - 2
47th:
  65 - NIKITA SHMYRIN and ANNA FILATOVA (RUSSIA)
 
  Round 3 - 2
49th:
  140 - DAVYD REZNIK and SOFIIA REZNIK (UKRAINE)
 
  Round 3 - 1
50th:
  112 - BENJAMIN AHTI and HEDE-LIIS KILP (FINLAND)
 
  Round 2 - 18
51st:
  93 - NIKITA ABROSIMOV and ANTONINA ASTAKHOVA (RUSSIA)
 
  Round 2 - 17
51st:
  118 - MYKYTA HATSUTS and MARIIA KRAVCHENKO (UKRAINE)
 
  Round 2 - 17
51st:
  127 - CHUQI LUO and MENGYAO WANG (CHINA)
 
  Round 2 - 17
51st:
  132 - KEHONG CHEN and YUNFEI SUN (CHINA)
 
  Round 2 - 17
55th:
  33 - BAKTIYAR DAUREN and YASMINA VETROVA (KAZAKHSTAN)
 
  Round 2 - 16
55th:
  85 - NURGELDI ALIMBEK and TAMARA BAKHAREVA (KAZAKHSTAN)
 
  Round 2 - 16
55th:
  119 - KIRILL ORLOV and MILOSLAVA TARASEVICH (RUSSIA)
 
  Round 2 - 16
58th:
  42 - ALEKSANDR MIKHALIN and ANNA-MARIIA POZHAROVA (RUSSIA)
 
  Round 2 - 15
58th:
  117 - MAXIM ZOTOV and DARIA POTAPOVA (RUSSIA)
 
  Round 2 - 15
58th:
  123 - DAMIR SHALIN and MILANA SELIN (KAZAKHSTAN)
 
  Round 2 - 15
61st:
  45 - NICHOLAS RASHKOV and VYTAUTE MAZIONYTE (ENGLAND)
 
  Round 2 - 14
61st:
  76 - ANDREW PAVLYK and MELANIA SYDOR (USA)
 
  Round 2 - 14
61st:
  81 - JOSE PEREIRA and ELISABETH HARTINOV (PORTUGAL)
 
  Round 2 - 14
61st:
  114 - KYOTA YANO and HINANO KUROSHIMA (JAPAN)
 
  Round 2 - 14
61st:
  128 - BIRGIR HRAFN KJARTANSSON and HULDA MARGRET RAGNARSDOTTIR (ICELAND)
 
  Round 2 - 14
66th:
  52 - ANDREI KOZKO and KRISTINA ISHUTINA (RUSSIA)
 
  Round 2 - 13
66th:
  154 - EVGENII NARDID and ALINA ILINA (RUSSIA)
 
  Round 2 - 13
68th:
  101 - BRYNJOLFUR YAN BRYNJOLFSSON and FREYJA ORK SIGURDADOTTIR (ICELAND)
 
  Round 2 - 12
68th:
  105 - ETHAN JAMES-CARTWRIGHT and DIANA MARTYNETS (ENGLAND)
 
  Round 2 - 12
68th:
  106 - NIKITA MAKSIMOV and ADA KRIVITSKAIA (RUSSIA)
 
  Round 2 - 12
71st:
  66 - FEI YAN and RUOYAO GAO (CHINA)
 
  Round 2 - 11
71st:
  95 - EDEN GURFINKEL and SHON SINITSYN (ISRAEL)
 
  Round 2 - 11
73rd:
  54 - EITA YOSHIOKA and ANNA TAKEUCHI (JAPAN)
 
  Round 2 - 10
73rd:
  70 - ALEXEY KOCHURA and POLINA YATSENKO (RUSSIA)
 
  Round 2 - 10
73rd:
  133 - VIACHESLAV MONIN and ELIZAVETA AIBOVA (RUSSIA)
 
  Round 2 - 10
76th:
  60 - ALEKSANDR VITVININ and SOFYA TARASKINA (RUSSIA)
 
  Round 2 - 9
76th:
  135 - OLIVER DUDMAN and EDITH MAINA-FLINDERS (ENGLAND)
 
  Round 2 - 9
78th:
  59 - EDEN OLAFSSON and SUNNEVA ROS THORGEIRSDOTTIR (ICELAND)
 
  Round 2 - 7
78th:
  71 - VICTOR SLAUTSKIY and DOTTY BLAGDEN (ENGLAND)
 
  Round 2 - 7
78th:
  136 - ARYE RAKSIN and SIMONE MISHURIS (USA)
 
  Round 2 - 7
81st:
  100 - MATVEI APAEV and PAULA ROSE VAN HULLE (RUSSIA)
 
  Round 2 - 4
81st:
  108 - VLADISLAV KOSTIUKOV and SOFIA CHIRKOVA (RUSSIA)
 
  Round 2 - 4
81st:
  139 - JIMI ESKELINEN and VEERA LAAKSO (FINLAND)
 
  Round 2 - 4
84th:
  144 - GUDJON ERIK OSKARSSON and EVA KAREN OLAFSDOTTIR (ICELAND)
 
  Round 1 - 22
84th:
  158 - LEO KOLMYKOV and DARIA ANDREYEV (USA)
 
  Round 1 - 22
84th:
  161 - LINGZI ZENG and SIYAO YANG (CHINA)
 
  Round 1 - 22
87th:
  32 - ALEKSANDR MALYSHKO and ALENA KARASHEVA (RUSSIA)
 
  Round 1 - 21
87th:
  41 - HANGCHENG LIU and SIRU CHEN (CHINA)
 
  Round 1 - 21
87th:
  84 - ZIHENG SHEN and ZIYUE KANG (CHINA)
 
  Round 1 - 21
87th:
  143 - ILIA ARKHANGELSKII and SOFIA PURGINA (RUSSIA)
 
  Round 1 - 21
91st:
  88 - HUXINRUI ZHAO and XINYI ZHOU (CHINA)
 
  Round 1 - 20
91st:
  115 - GISLI SVANUR REYNISSON and FRIDA KRISTIN ELIASDOTTIR (ICELAND)
 
  Round 1 - 20
93rd:
  68 - EDRIC GAN and KAROLINA SZABO (SINGAPORE)
 
  Round 1 - 19
93rd:
  155 - ZIHAO ZHANG and YANZI YU (CHINA)
 
  Round 1 - 19
95th:
  149 - GERMAN KASESALU and KRISTINA MIKHAILOVA (RUSSIA)
 
  Round 1 - 18
96th:
  79 - KRISJANIS CAUNITIS and ALEXANDRA SOFIEVA (FINLAND)
 
  Round 1 - 17
96th:
  131 - HUGO RODRIGUES and ISABELA MARTINOV (PORTUGAL)
 
  Round 1 - 17
98th:
  56 - VIDAR SNAER HILMARSSON and HRAFNHILDUR EVA DAVIDSFOTTIR (ICELAND)
 
  Round 1 - 16
98th:
  142 - LOREN SHARGORODSKI and NATALI LEIBOVICI (ISRAEL)
 
  Round 1 - 16
98th:
  152 - ALEXANDER FANNAR HALLSSON and ASDIS YRJA HANSDOTTIR (ICELAND)
 
  Round 1 - 16
101st:
  87 - MATTHEW HARDING and RUBY MAE DUFFY (ENGLAND)
 
  Round 1 - 15
102nd:
  44 - SEBASTIAN OLAFSSON and BERGLIND EMILIA SIGURDARDOTTIR (ICELAND)
 
  Round 1 - 14
103rd:
  73 - RONI ANTIKAINEN and NUPPU KANTOLA (FINLAND)
 
  Round 1 - 13
103rd:
  151 - JUNHAO GUO and XINYUE SHEN (CHINA)
 
  Round 1 - 13
105th:
  31 - DOMINIC BAILEY and TILLY ELLEL (ENGLAND)
 
  Round 1 - 12
105th:
  102 - SEETRI KINNUNEN and CHARLOTTA WIKMAN (FINLAND)
 
  Round 1 - 12
107th:
  83 - DAGUR MANI VIDARSSON and ADALHEIDUR STEFANSDOTTIR (ICELAND)
 
  Round 1 - 8
108th:
  46 - ALEXANDER KARL PORHALLSSON and KATRIN RUT ATLADOTTIR (ICELAND)
 
  Round 1 - 7
108th:
  62 - ALEKSANDR TALPOLSK and JIACHEN TANG (USA)
 
  Round 1 - 7
108th:
  75 - ARON DAVID OSKARSSON and LENA GUDRUN PETURSDOTTIR (ICELAND)
 
  Round 1 - 7
111th:
  35 - NIKOLAS KOLYAGIN and VIKTORIYA KOSTRIKOVA (RUSSIA)
 
  Round 1 - 6
112th:
  150 - MAX BLAZHYEVSKYY and MARTA BABAEVA (USA)
 
  Round 1 - 5
113th:
  94 - CHENGGAO XU and MENGLI QU (CHINA)
 
  Round 1 - 4
114th:
  153 - VOLODYMYR ZAKHARENKO and KHRYSTYNA SHCHUR (UKRAINE)
 
  Round 1 - 1
115th:
  36 - IVAN MARYNICH and VERONIKA RIABCHUK (UKRAINE)
 
  Round 1 - 0
115th:
  40 - NIKITA MYRONENKO and MILENA KOVALCHUK (UKRAINE)
 
  Round 1 - 0
115th:
  57 - MAXIM KUVARDIN and ANNA IVANOVA (RUSSIA)
 
  Round 1 - 0
115th:
  67 - SVIATOSLAV TKACHUK and KHTYSTYNA LIUBAR (UKRAINE)
 
  Round 1 - 0
115th:
  74 - MYKOLA PUTILIN and ANASTASIYA ZHAGLINA (UKRAINE)
 
  Round 1 - 0
115th:
  82 - LEV CHERNIAK and DARIA PYLIAVETS (UKRAINE)
 
  Round 1 - 0
115th:
  92 - KOSTIANTYN TURCHYN and POLINA BOITSOVA (UKRAINE)
 
  Round 1 - 0
115th:
  97 - GLEB BAKUSHEV and ARINA RUKAVITSYNA (RUSSIA)
 
  Round 1 - 0
115th:
  98 - DAVYD SKEPSKYI and ARINA VASHCHENKO (UKRAINE)
 
  Round 1 - 0
115th:
  103 - ASHTON WOOD and PARTNER . (ENGLAND)
 
  Round 1 - 0
115th:
  109 - ANDRII KRESTYNKOV and AMALIIA AHALAROVA (UKRAINE)
 
  Round 1 - 0
115th:
  111 - IVAN SMEKALKIN and IVANNA BONDARYEVA (UKRAINE)
 
  Round 1 - 0
115th:
  116 - BRANDO DE LA ROSA and NAEEMA SAIDKARIEV (USA)
 
  Round 1 - 0
115th:
  120 - OLEKSANDR ILYINOV and ILONA PIANIUK (UKRAINE)
 
  Round 1 - 0
115th:
  129 - BOHDAN DUNETS and SOFIYA IEROFIEIVA (UKRAINE)
 
  Round 1 - 0
115th:
  134 - JUNIOR RODRIGUEZ and MARIA GRAZIA LUONGO (ITALY)
 
  Round 1 - 0
115th:
  137 - HAVRIIL ZDIELNIK and LIIA SKOROBAHATKO (UKRAINE)
 
  Round 1 - 0
115th:
  138 - MARK ROSHCHIN and DARIA PANFEROVA (RUSSIA)
 
  Round 1 - 0
115th:
  147 - YUNCHONG HE and YUTING CHEN (CHINA)
 
  Round 1 - 0
115th:
 
 
  Round 1 - 0
115th:
  - GABRIELE SUMMO DOMENICO and IRIS DI DOMENICO (ITALY)
 
  Round 1 - 0