Rankings

Select View
D British Junior Latin Championship
Rankings
Position Competitor School Round
1st:
  112 - ARTUR RAVLYK and SOLOMIYA MARGITA (UKRAINE)
 
  Final
2nd:
  225 - ANDREY SOKOLOV and POLINA KULAKOVA (RUSSIA)
 
  Final
3rd:
  128 - KIRILL KURBATOV and ALEXANDRA REVEL-MUROZ (RUSSIA)
 
  Final
4th:
  117 - IGOR STIFUTIN and MARIIA ARTAMONOVA (RUSSIA)
 
  Final
5th:
  197 - LEONID TROIANOV and VALERIYA SERGEEVA (RUSSIA)
 
  Final
6th:
  202 - ZIYANG JIANG and XINYI CHEN (CHINA)
 
  Final
7th:
  214 - BOHDAN CHYBORAK and OLEKSANDRA MARTYNIUK (UKRAINE)
 
  Round 6 - 17
8th:
  145 - KYRYLO ZHURENKO and SOFIIA VOITOVYCH (UKRAINE)
 
  Round 6 - 14
9th:
  72 - NIKITA KLIMOV and VALERIYA GRAFOVA (RUSSIA)
 
  Round 6 - 12
10th:
  79 - ALEKSANDR LEITLAND and ELENA TSAREVA (RUSSIA)
 
  Round 6 - 11
11th:
  64 - ARTEM KOVALEV and SOFYA POLSKIKH (KAZAKHSTAN)
 
  Round 6 - 9
11th:
  80 - ANDRII PYHOVYCH and YELYZAVETA ATAMANIUK (UKRAINE)
 
  Round 6 - 9
13th:
  90 - ALEXANDER KOVALEV and ALISA VOLPER (RUSSIA)
 
  Round 6 - 5
14th:
  119 - SERGEI PEREVERTKIN and ANASTASIIA KUDRIASHOVA (RUSSIA)
 
  Round 5 - 15
15th:
  111 - DAVE FIRESTEIN and SHELLY UMANSKY (USA)
 
  Round 5 - 14
15th:
  148 - ROMAN SHYROKYI and YELYZAVETA SHAPKA (UKRAINE)
 
  Round 5 - 14
17th:
  199 - SVIATOSLAV DIKANEV and MARINA MORRIS (ENGLAND )
 
  Round 5 - 13
18th:
  53 - MAKSIM MENDELEEV and VALERIA CHUVASHOVA (RUSSIA)
 
  Round 5 - 12
19th:
  180 - MYKHAILO TRETIAK and YELYZAVETA GRINENKO (UKRAINE)
 
  Round 5 - 11
19th:
  235 - VLADYSLAV AVRAMENKO and ANASTASIIA TKACHUK (UKRAINE)
 
  Round 5 - 11
21st:
  47 - GETHIN POACHER and RUBY SAVAGE (WALES)
 
  Round 5 - 10
22nd:
  102 - GEORGII MININ and VARVARA PUNDELIK (RUSSIA)
 
  Round 5 - 9
22nd:
  166 - ANDREI SHAPKIN and ALANA SALTER (ENGLAND)
 
  Round 5 - 9
24th:
  107 - ARON LOGI HRANNARSSON and ROSA KRISTIN HAFSTEINSDOTTIR (ICELAND)
 
  Round 5 - 8
25th:
  135 - YAHOR KHAMKO and ANASTASIIA NOVIKOVA (RUSSIA)
 
  Round 5 - 7
26th:
  142 - ARTUR MIKRIUKOV and ALEXANDRA KORNILOVA (RUSSIA)
 
  Round 4 - 17
26th:
  167 - ALESSANDRO QUERINI and ALESSIA ZACCARIA (ITALY)
 
  Round 4 - 17
26th:
  233 - IVAN SPERANSKYI and DANIELA KORETSKA (UKRAINE)
 
  Round 4 - 17
29th:
  217 - DENYS FEDIUK and YANA-SOFIIA MOROZ (UKRAINE)
 
  Round 4 - 16
30th:
  67 - ANTON RUBASHANOV and VALERIYA IAKOVLEVA (RUSSIA)
 
  Round 4 - 15
31st:
  138 - NIKOLAY PAVLICHENKO and ELIZAVETA BURUNOVA (RUSSIA)
 
  Round 4 - 14
31st:
  144 - TSZ HING CHOW and YAN TUNG WONG (HONG KONG)
 
  Round 4 - 14
31st:
  185 - JOE HUGHES and ANNA TOMASHCHUK (ENGLAND)
 
  Round 4 - 14
34th:
  162 - VOLODYMYR DOVGANYCH and ALINA YUROVA (UKRAINE)
 
  Round 4 - 13
35th:
  198 - CARLO D'ANGELO and FEDERICA PATTI (ITALY)
 
  Round 4 - 12
36th:
  131 - ROBERT POLINKEVICH and LEILA BEVZYUK (RUSSIA)
 
  Round 4 - 11
37th:
  108 - CHEN LIN and ZIYI LIANG (CHINA)
 
  Round 4 - 9
37th:
  153 - MAKSIM IASHELIN and ALINA KARATEEVA (RUSSIA)
 
  Round 4 - 9
37th:
  201 - MARK CHILCOTE and ILINCA BADIC (ENGLAND)
 
  Round 4 - 9
40th:
  45 - GUILHERME ROBOREDO and MATILDE PAIXAO (PORTUGAL)
 
  Round 4 - 8
40th:
  150 - VLADIMIR SHASHILIN and NASTASIA KNIAZEVA (RUSSIA)
 
  Round 4 - 8
40th:
  159 - YAROSLAV KOBYLCHENKO and DARIA BONDARENKO (UKRAINE)
 
  Round 4 - 8
43rd:
  49 - ARSENII AFONIN and STANISLAVA SHLYAKHTINA (RUSSIA)
 
  Round 4 - 7
43rd:
  218 - KOREY ANDREWS and MADISON INGOLDSBY (ENGLAND)
 
  Round 4 - 7
45th:
  174 - DANYLO TOLMACHOV and ZLATA GONCHARUK (UKRAINE)
 
  Round 4 - 6
46th:
  70 - AVIV KOREN and ELIYA PAHTMAN (ISRAEL)
 
  Round 4 - 5
46th:
  232 - FRANCESCO CESARIO and CHIARA MORGESE (ITALY)
 
  Round 4 - 5
48th:
  84 - SERGEI SALASHCHENKO and MARIIA KISELEVA (RUSSIA)
 
  Round 4 - 4
49th:
  52 - XUHUI MA and YING CAO (CHINA)
 
  Round 4 - 3
49th:
  137 - ANDREW PIA and MASHA BUSSU (ITALY)
 
  Round 4 - 3
51st:
  113 - FILIPP TORSKII and TAISIYA AGAEVA (RUSSIA)
 
  Round 3 - 20
51st:
  163 - MAKSIM LEITLAND and SOFIA KOLOSKOVA (RUSSIA)
 
  Round 3 - 20
51st:
  181 - ZHANZHI GAO and YUTONG LIU (CHINA)
 
  Round 3 - 20
51st:
  208 - OLEH KULII and YANA PAVLIUK (UKRAINE)
 
  Round 3 - 20
55th:
  129 - GIACOMO MONDINO and ALESSIA BONO (ITALY)
 
  Round 3 - 19
55th:
  155 - DMYTRO RODIN and YELYZAVETA PEREPELYTSIA (UKRAINE)
 
  Round 3 - 19
55th:
  158 - MAKSIM APAEV and MARGARITA EVSTIGNEEVA (RUSSIA)
 
  Round 3 - 19
55th:
  228 - MAXIM MORRIS and OLIVIA KING (ENGLAND)
 
  Round 3 - 19
59th:
  34 - DANMING ZHANG and BEIYU MENG (CHINA)
 
  Round 3 - 18
59th:
  156 - ALEKSANDR BALAKSHIN and EKATERINA FABRINA (RUSSIA)
 
  Round 3 - 18
61st:
  31 - WOJCIECH KUZMA and DARIA NOWAK (POLAND)
 
  Round 3 - 17
61st:
  169 - LUCAS NEO and TRINITY GOH (SINGAPORE)
 
  Round 3 - 17
63rd:
  32 - PETR SHITOV and KSENIIA KOVALENKO (RUSSIA)
 
  Round 3 - 16
63rd:
  190 - YICHI ZHANG and YUQING TAO (CHINA)
 
  Round 3 - 16
65th:
  50 - DMYTRO USATYI and DIANA BAKAL (UKRAINE)
 
  Round 3 - 15
65th:
  204 - ANDREI SERGEEV and POLINA GOLOVINA (RUSSIA)
 
  Round 3 - 15
65th:
  224 - FEIHAO CHEN and JIAHANG YAO (CHINA)
 
  Round 3 - 15
68th:
  213 - RICCARDO MEDDIS and GIULIA COTRONEO (ITALY)
 
  Round 3 - 14
69th:
  94 - ANTON KOTLINSKIY and POLINA GIRDO (RUSSIA)
 
  Round 3 - 13
69th:
  172 - GEORGY KULEV and MILANA STAFIEVSKAIA (RUSSIA)
 
  Round 3 - 13
69th:
  194 - NIKITA SHCHUKIN and ANASTASIYA KORABLEVA (RUSSIA)
 
  Round 3 - 13
72nd:
  44 - MAX BONICI and YANA DOLBICH (RUSSIA)
 
  Round 3 - 12
72nd:
  85 - XINYANG YUE and HAN HAN SU (CHINA)
 
  Round 3 - 12
72nd:
  188 - ANDREW LAN and ARIEL WENG (TAIWAN)
 
  Round 3 - 12
72nd:
  211 - GLEB ANDREEV and ALYSSA AKINSHINA (RUSSIA)
 
  Round 3 - 12
76th:
  92 - ALDAS ZGIRSKIS and DEMI VAN DEN BERG (ICELAND)
 
  Round 3 - 11
77th:
  65 - NATHAN ZAYTSEV and ANNIKA MUGIN (USA)
 
  Round 3 - 10
78th:
  99 - STEFAN KAGADI and MARIA SOITONEN (FINLAND)
 
  Round 3 - 9
78th:
  103 - FANNAR KVARAN and FANNY HELGA THORARINSDOTTIR (ICELAND)
 
  Round 3 - 9
80th:
  227 - LEONID SOROKIN and OLEKSANDRA SOROKINA (UKRAINE)
 
  Round 3 - 8
81st:
  106 - VLADIMIR MAKAROV and SOFIA DOZORA (RUSSIA)
 
  Round 2 - 22
81st:
  125 - OLEKSII BABKO and DARIA KORZH (UKRAINE)
 
  Round 2 - 22
81st:
  130 - ARTEM PUKHALSKYI and SOFIIA CHERNIKOVA (UKRAINE)
 
  Round 2 - 22
84th:
  33 - VLADYSLAV TSEPUN and ZLATA DENGINA (UKRAINE)
 
  Round 2 - 21
84th:
  36 - STANISLAV KRYKLYVYI and ANASTASIIA KYRIUSHA (UKRAINE)
 
  Round 2 - 21
84th:
  76 - ARTEM LELEKA and DARIA STEPANIUK (UKRAINE)
 
  Round 2 - 21
84th:
  88 - OLEKSANDR BIELIK and LIUBOV SVIATOKUM (UKRAINE)
 
  Round 2 - 21
88th:
  57 - RAUL TOPARCEAN and JULIA BEISSEL (AUSTRIA)
 
  Round 2 - 20
88th:
  116 - VOLODYMYR LAPIN and TAISIIA SHCHUR (UKRAINE)
 
  Round 2 - 20
88th:
  134 - ARSENII MOROZ and ANASTASIIA ZAKHAROVA (ENGLAND)
 
  Round 2 - 20
88th:
  147 - NICOLAS AARON EICHHORN and KATHARINA JEWDOKIMENKO (GERMANY)
 
  Round 2 - 20
88th:
  182 - ALEKSANDR MALIANTS and DARIA VALOVA (RUSSIA)
 
  Round 2 - 20
93rd:
  37 - VIACHESLAV KARPENSKII and SOFYA IVANOVA (RUSSIA)
 
  Round 2 - 19
93rd:
  101 - GABRIEL LEO IVARSSON and SANDRA DILJA KRISTINSDOTTIR (ICELAND)
 
  Round 2 - 19
93rd:
  127 - VOLODYMYR SOROKA and SOFIIA ALBA (UKRAINE)
 
  Round 2 - 19
93rd:
  139 - ANDRII SHUDRAK and ANNA HOSPODARENKO (UKRAINE)
 
  Round 2 - 19
93rd:
  203 - SEMEN RADIONOV and DIANA SHEPEL (UKRAINE)
 
  Round 2 - 19
93rd:
  207 - YUCHENG LI and SIYU LI (CHINA)
 
  Round 2 - 19
93rd:
  231 - PETR TISHCHENKO and MARIIA DVORIANCHIKOVA (RUSSIA)
 
  Round 2 - 19
93rd:
  236 - FELIX EINARSSON and ASDIS MARIA DAVIDSDOTTIR (ICELAND)
 
  Round 2 - 19
101st:
  61 - MYKHAILO KOHUTENKO and YELYZAVETA CHEBOTAROVA (UKRAINE)
 
  Round 2 - 18
101st:
  82 - MAXIM NIKOLSKIY and ANASTASIA KIBIS (RUSSIA)
 
  Round 2 - 18
101st:
  96 - YAN HAN PAN and TING XUAN YE (CHINA)
 
  Round 2 - 18
101st:
  226 - SVERRIR THOR RAGNARSSON and AGUSTA RUT ANDRADOTTIR (ICELAND)
 
  Round 2 - 18
105th:
  91 - DANYLO YELISEIEV and ANNA PEREKHODKO (UKRAINE)
 
  Round 2 - 17
105th:
  104 - MYKOLA HUDZ and MARIIA SAVINA (UKRAINE)
 
  Round 2 - 17
105th:
  151 - XUANCHENG GE and MENGQI LIAN (CHINA)
 
  Round 2 - 17
105th:
  178 - OLEKSIY SMYRNOV and VALERIIA PERNEROVSKA (UKRAINE)
 
  Round 2 - 17
105th:
  219 - BOGDAN KORNILOV and LINA GOLUB (RUSSIA)
 
  Round 2 - 17
110th:
  195 - ETHAN HAYUTT and ANASTASIA LEPIN (USA)
 
  Round 2 - 16
110th:
  206 - TIMOFEI METELKIN and ALEKSANDRA KOZLOVA (RUSSIA)
 
  Round 2 - 16
110th:
  223 - BOHDAN YAREMENKO and VALERIIA DERKACH (UKRAINE)
 
  Round 2 - 16
113th:
  38 - FREDERIK VEILBAEK ANDERSEN and VICTORIA BENTHIN (DENMARK)
 
  Round 2 - 15
114th:
  41 - VLADYSLAV SHUMSKYI and ANASTASIIA KNYZHNYKOVA (UKRAINE)
 
  Round 2 - 13
114th:
  54 - MASON BEVAN and NATASHA IRONS (WALES)
 
  Round 2 - 13
114th:
  78 - FRANCIS CARTY and OLIVIA BOURNE (ENGLAND)
 
  Round 2 - 13
117th:
  191 - JAMIE MEAH and ISSY DULAM (ENGLAND)
 
  Round 2 - 12
117th:
  215 - ERIK KASHKEVYCH and ANNA BOGUTSKIY (USA)
 
  Round 2 - 12
119th:
  161 - ADAM SAPOJNIKOV and YASMIN SAKHAROV (ISRAEL)
 
  Round 2 - 11
120th:
  170 - PAVEL TISHCHENKO and ANNA KOLTSOVA (RUSSIA)
 
  Round 2 - 9
121st:
  193 - OSCAR ELLEGAARD POVLSEN and ANNE-SOPHIE ELLEGAARD POVLSEN (DENMARK)
 
  Round 2 - 8
122nd:
  81 - OLIVER JOHNSON and ALESSIA ANDRIANI (ENGLAND)
 
  Round 2 - 5
123rd:
  48 - YIXUAN LI and XINYU DU (CHINA)
 
  Round 1 - 21
123rd:
  60 - SERGEI BARINOV and VIKTORIIA MISHANINA (RUSSIA)
 
  Round 1 - 21
123rd:
  97 - MARTIM CATURRA and LUNA PIRES ALDEIAS (PORTUGAL)
 
  Round 1 - 21
123rd:
  115 - ALBERT DEMIN and ELIZAVETA DEMIDOVA (RUSSIA)
 
  Round 1 - 21
123rd:
  118 - BONZI LORENZO and CARA GABUSI (ITALY)
 
  Round 1 - 21
123rd:
  133 - KOSTIANTYN MARTYNOVYCH and VIKTORIIA TARASHCHENKO (UKRAINE)
 
  Round 1 - 21
123rd:
  176 - OLIVER SKEEL and SILLE SKEEL (DENMARK)
 
  Round 1 - 21
123rd:
  200 - TIMOFII TIRAN and KSENIIA KOZIIEVSKA (UKRAINE)
 
  Round 1 - 21
131st:
  35 - STEPAN CHISTOTIN and VASILISA NOVIKOVA (RUSSIA)
 
  Round 1 - 20
131st:
  56 - RICCARDO PINNA and FRANCESCA MAZZETTE (ITALY)
 
  Round 1 - 20
131st:
  63 - ANDREI KOLVINKOVSKII and DIANA TREBUSHEVSKAIA (RUSSIA)
 
  Round 1 - 20
131st:
  98 - GABRIELE SUMMO DOMENICO and IRIS DI DOMENICO (ITALY)
 
  Round 1 - 20
131st:
  168 - KIRILL ALEKSEEV and MARIIA PROKHOROVA (RUSSIA)
 
  Round 1 - 20
136th:
  114 - FIN STATHAM and KEIRA BICKLEY (ENGLAND)
 
  Round 1 - 19
136th:
  141 - YEHOR TSYBAROVSKYI and OLEKSANDRA ZELENOVA (UKRAINE)
 
  Round 1 - 19
136th:
  143 - NANBEI WANG and JINYI HAO (CHINA)
 
  Round 1 - 19
136th:
  173 - FINNUR HUGI FINNSSON and ASTA MARIA ARMESTO NUEVO (ICELAND)
 
  Round 1 - 19
136th:
  175 - SERGEI ERSHOV and ANASTASIIA KOZLOVA (RUSSIA)
 
  Round 1 - 19
136th:
  221 - ARTUR MAIER and JESICA VASSILIU (GERMANY)
 
  Round 1 - 19
142nd:
  46 - ALESSANDRO PENNA and NICOLE BIAMONTE (ITALY)
 
  Round 1 - 18
142nd:
  58 - EGOR ISAIKIN and ANNA TIKUNOVA (RUSSIA)
 
  Round 1 - 18
142nd:
  69 - LE YUAN and ZILIN YANG (CHINA)
 
  Round 1 - 18
142nd:
  239 - DANYLO USATYI and POLINA BALAGURA (UKRAINE)
 
  Round 1 - 18
146th:
  55 - EETU NIITTYMAKI and FAY ANTIKAINEN (FINLAND)
 
  Round 1 - 15
146th:
  120 - LEWIS TUTTY and SOPHIE HEYWORTH (ENGLAND)
 
  Round 1 - 15
146th:
  122 - LICHEN WANG and HONGYU PAN (CHINA)
 
  Round 1 - 15
146th:
  222 - MAKSIM BERENSHTEYN and KATERINA PETRENKO (USA)
 
  Round 1 - 15
150th:
  59 - GREGOR GARTSMANN and ALINA LIEDTKE (GERMANY)
 
  Round 1 - 14
150th:
  123 - DANIEL CHPAK and KATHERINE CHPAK (USA)
 
  Round 1 - 14
152nd:
  40 - ALEKSI AHOLA and POLINA ANISIMOVA (FINLAND)
 
  Round 1 - 13
152nd:
  43 - DMYTRO GOROBETS and ULIANA KRYSKO (UKRAINE)
 
  Round 1 - 13
152nd:
  66 - OLEKSANDR HRYZUN and ANNA VERIS (UKRAINE)
 
  Round 1 - 13
152nd:
  121 - NIKITA HARUNS and MY NARVO (FINLAND)
 
  Round 1 - 13
156th:
  75 - ARTEM DOLGOPOLOV and ARINA BAUSINA (RUSSIA)
 
  Round 1 - 12
156th:
  110 - FREDERICK LINDBERG and LAURA ENGELL (DENMARK)
 
  Round 1 - 12
158th:
  212 - FABIO DAHLEM and KRISTINA PETRASHENKO (GERMANY)
 
  Round 1 - 11
159th:
  149 - JAN BORYSIAK and ADA SUTTON (ENGLAND)
 
  Round 1 - 10
159th:
  183 - PHILIP PANAJOTIDES and FILIPPA BRANDT (DENMARK)
 
  Round 1 - 10
159th:
  234 - GLEB GAVRILICHENKO and JANNA GAVRILICHENKO (ENGLAND)
 
  Round 1 - 10
162nd:
  89 - ATTE LIPSONEN and KATARIINA KAUPPILA (FINLAND)
 
  Round 1 - 9
163rd:
  51 - JOSH BLEWITT and SKYE MARKEY (ENGLAND)
 
  Round 1 - 8
163rd:
  146 - CHRISTOPHER BUTTLE and LEXIE JOINSON (ENGLAND)
 
  Round 1 - 8
163rd:
  220 - SACHA MANIN and AIMY MANIN (FRANCE)
 
  Round 1 - 8
163rd:
  230 - ANTON BJARMI BJORNSSON and BJARNEY EDDA LUDVIKSDOTTIR (ICELAND)
 
  Round 1 - 8
167th:
  74 - HELGI MAR HERBERTSSON and STEFANIA STELLA BALDURSDOTTIR (ICELAND)
 
  Round 1 - 7
167th:
  186 - THORRI STEFANSSON and CHRISTA HRONN DAVIDSDOTTIR (ICELAND)
 
  Round 1 - 7
169th:
  140 - EMIL SALLSTROM and LAURA TODOROVIC (FINLAND)
 
  Round 1 - 6
170th:
  126 - ELIAS HAPPALAINEN and LINNEA AHTI (FINLAND)
 
  Round 1 - 5
170th:
  171 - AARO RISTOLA and ELVIIRA JOKELA (FINLAND)
 
  Round 1 - 5
172nd:
  62 - AIDAN SHAW and SEREN REES (ENGLAND)
 
  Round 1 - 4
172nd:
  124 - MIKKE LUTTINEN and ERIKA LAHDENPERA (FINLAND)
 
  Round 1 - 4
174th:
  71 - KOLBEINN-STURLA BALDURSSON and ASDIS JAVIERSDOTTIR (ICELAND)
 
  Round 1 - 2
174th:
  216 - ULFAR AKI ARNARSSON and LAUFEY THORA GUDBJORNSDOTTIR (ICELAND)
 
  Round 1 - 2
176th:
  42 - ASGEIR VALUR KJARTANSSON and ANDREA KRISTIN ANDRESDOTTIR (ICELAND)
 
  Round 1 - 1
177th:
  132 - HILMAR MAR SIGURPALSSON and EMILIA YR HEIDARSDOTTIR (ICELAND)
 
  Round 1 - 0