Rankings

Select View
D1 Juvenile Viennese Waltz
Rankings
Position Competitor School Round
1st:
  248 - DAVYD KOMARNYRSKYI and ANHELINA CHERKOVSKA (UKRAINE)
 
  Final
2nd:
  346 - OLEKSANDR KOSTENKO and OLENA SYNENKO (UKRAINE)
 
  Final
3rd:
  273 - TYMOFII LIASHENKO and MARIIA KISELOVA (UKRAINE)
 
  Final
4th:
  268 - MATVII DIDENKO and STEFANIIA SHLINCHAK (UKRAINE)
 
  Final
5th:
  299 - MARAT AKAUTDINOV and ELIZAVETA TSYBALIUK (RUSSIA)
 
  Final
6th:
  352 - MAXIMILIAN SANNIKOV and EVANGELINA LEIKINA (RUSSIA)
 
  Final
7th:
  253 - DANIEL NOVIKOV and MISHELLA VISHNEVSKIY (USA)
 
  Round 5 - 5
7th:
  328 - ANTON POVALII and ANASTASIIA PETRUSHENKO (RUSSIA)
 
  Round 5 - 5
9th:
  246 - NATHAN STOREY and OLIVIA SMORGA (ENGLAND)
 
  Round 5 - 3
10th:
  289 - ARTEM POPOV and ARINA SERHEIEVA (UKRAINE)
 
  Round 4 - 4
10th:
  343 - ANDREI KOZKO and KRISTINA ISHUTINA (RUSSIA)
 
  Round 4 - 4
10th:
  318 - LEO KOLMYKOV and DARIA ANDREYEV (USA)
 
  Round 4 - 4
10th:
  317 - FEDOR VLADIMIROV and KSENIA EROFEEVA (RUSSIA)
 
  Round 4 - 4
10th:
  311 - KEANE SCERRI DE CARLO and KERRY SUI (NORTHERN IRELAND)
 
  Round 4 - 4
10th:
  274 - ILIA VASILEV and ELIZAVETA KHOBA (RUSSIA)
 
  Round 4 - 4
10th:
  244 - HEORHII VLAIEV and ZLATA VLAIEVA (UKRAINE)
 
  Round 4 - 4
17th:
  259 - KIRILL ORLOV and MILOSLAVA TARASEVICH (RUSSIA)
 
  Round 4 - 3
17th:
  294 - EVGENII NARDID and ALINA ILINA (RUSSIA)
 
  Round 4 - 3
17th:
  297 - ALEKSANDR MATVEEV and SOFYA NARTSYZOVA (RUSSIA)
 
  Round 4 - 3
20th:
  275 - ANDREW TIMCHENKO and BARBARA SMODLEVA (CANADA)
 
  Round 4 - 2
20th:
  340 - DENYS MACHEK and VIKTORIIA KHUKALENKO (UKRAINE)
 
  Round 4 - 2
22nd:
  303 - NIKITA SHMYRIN and ANNA FILATOVA (RUSSIA)
 
  Round 4 - 1
22nd:
  330 - BOHDAN DUNETS and SOFIYA IEROFIEIVA (UKRAINE)
 
  Round 4 - 1
24th:
  256 - LOREN SHARGORODSKI and NATALI LEIBOVICI (ISRAEL)
 
  Round 4 - 0
25th:
  282 - EITA YOSHIOKA and ANNA TAKEUCHI (JAPAN)
 
  Round 3 - 4
25th:
  296 - NURGELDI ALIMBEK and TAMARA BAKHAREVA (KAZAKHSTAN)
 
  Round 3 - 4
25th:
  350 - GUDJON ERIK OSKARSSON and EVA KAREN OLAFSDOTTIR (ICELAND)
 
  Round 3 - 4
25th:
  357 - EVAN HOLMES and LILI CRANE-MORRIS (WALES)
 
  Round 3 - 4
29th:
  302 - TONGYU ZHANG and OCEANE BORDEREAU (CHINA)
 
  Round 3 - 3
29th:
  345 - RONI ANTIKAINEN and NUPPU KANTOLA (FINLAND)
 
  Round 3 - 3
29th:
  334 - ALEKSANDR VITVININ and SOFYA TARASKINA (RUSSIA)
 
  Round 3 - 3
29th:
  332 - JOSE PEREIRA and ELISABETH HARTINOV (PORTUGAL)
 
  Round 3 - 3
29th:
  254 - ILIA ARKHANGELSKII and SOFIA PURGINA (RUSSIA)
 
  Round 3 - 3
34th:
  348 - MAXIM ZOTOV and DARIA POTAPOVA (RUSSIA)
 
  Round 3 - 2
34th:
  326 - NIKITA MAKSIMOV and ADA KRIVITSKAIA (RUSSIA)
 
  Round 3 - 2
34th:
  305 - MYKYTA HATSUTS and MARIIA KRAVCHENKO (UKRAINE)
 
  Round 3 - 2
34th:
  278 - STEPAN BOTNARI and LUIZA KAIDALOVA (UKRAINE)
 
  Round 3 - 2
34th:
  300 - NICHOLAS RASHKOV and VYTAUTE MAZIONYTE (ENGLAND)
 
  Round 3 - 2
34th:
  272 - ZIHAO DU and YU SHAN SHI (CHINA)
 
  Round 3 - 2
34th:
  283 - ARYE RAKSIN and SIMONE MISHURIS (USA)
 
  Round 3 - 2
34th:
  249 - VIACHESLAV MONIN and ELIZAVETA AIBOVA (RUSSIA)
 
  Round 3 - 2
34th:
  270 - ALEKSANDR MALYSHKO and ALENA KARASHEVA (RUSSIA)
 
  Round 3 - 2
43rd:
  298 - DENIEL NILS DMITRIJSSON and ELISABET BOGEY GAPUNAY (ICELAND)
 
  Round 3 - 1
43rd:
  320 - LINGZI ZENG and SIYAO YANG (CHINA)
 
  Round 3 - 1
43rd:
  353 - JIEZUN WANG and YUNWEI LIN (CHINA)
 
  Round 3 - 1
43rd:
  355 - NIKITA ABROSIMOV and ANTONINA ASTAKHOVA (RUSSIA)
 
  Round 3 - 1
43rd:
  356 - KIRILL ZAKIRZYANOV and VALERIE SNITKO (USA)
 
  Round 3 - 1
48th:
  285 - FEI YAN and RUOYAO GAO (CHINA)
 
  Round 3 - 0
48th:
  327 - BIRGIR HRAFN KJARTANSSON and HULDA MARGRET RAGNARSDOTTIR (ICELAND)
 
  Round 3 - 0
48th:
  360 - KYOTA YANO and HINANO KUROSHIMA (JAPAN)
 
  Round 3 - 0
48th:
  361 - VLADISLAV KOSTIUKOV and SOFIA CHIRKOVA (RUSSIA)
 
  Round 3 - 0
52nd:
  344 - KEHONG CHEN and YUNFEI SUN (CHINA)
 
  Round 2 - 4
52nd:
  335 - OLIVER DUDMAN and EDITH MAINA-FLINDERS (ENGLAND)
 
  Round 2 - 4
52nd:
  329 - EDEN GURFINKEL and SHON SINITSYN (ISRAEL)
 
  Round 2 - 4
52nd:
  321 - ALEKSANDR MIKHALIN and ANNA-MARIIA POZHAROVA (RUSSIA)
 
  Round 2 - 4
52nd:
  267 - RENRUI YANG and KEXIN SUN (CHINA)
 
  Round 2 - 4
52nd:
  243 - BENJAMIN AHTI and HEDE-LIIS KILP (FINLAND)
 
  Round 2 - 4
52nd:
  242 - ALEXEY KOCHURA and POLINA YATSENKO (RUSSIA)
 
  Round 2 - 4
52nd:
  277 - ETHAN JAMES-CARTWRIGHT and DIANA MARTYNETS (ENGLAND)
 
  Round 2 - 4
60th:
  304 - ANDREW PAVLYK and MELANIA SYDOR (USA)
 
  Round 2 - 3
60th:
  309 - TRYGGVI KRISTINN SVEINBJORNSSON and BRIET VALDIS REEVE (ICELAND)
 
  Round 2 - 3
60th:
  324 - JONATHAN YERSHOV and EMILY BENNETT (GERMANY)
 
  Round 2 - 3
63rd:
  265 - VIDAR SNAER HILMARSSON and HRAFNHILDUR EVA DAVIDSFOTTIR (ICELAND)
 
  Round 2 - 2
63rd:
  336 - YIFAN JIN and JIAYUE HUANG (CHINA)
 
  Round 2 - 2
63rd:
  279 - EDEN OLAFSSON and SUNNEVA ROS THORGEIRSDOTTIR (ICELAND)
 
  Round 2 - 2
63rd:
  261 - DOMINIC BAILEY and TILLY ELLEL (ENGLAND)
 
  Round 2 - 2
67th:
  251 - SEETRI KINNUNEN and CHARLOTTA WIKMAN (FINLAND)
 
  Round 2 - 1
67th:
  269 - BRYNJOLFUR YAN BRYNJOLFSSON and FREYJA ORK SIGURDADOTTIR (ICELAND)
 
  Round 2 - 1
67th:
  281 - ARON DAVID OSKARSSON and LENA GUDRUN PETURSDOTTIR (ICELAND)
 
  Round 2 - 1
67th:
  313 - JIMI ESKELINEN and VEERA LAAKSO (FINLAND)
 
  Round 2 - 1
67th:
  354 - GISLI SVANUR REYNISSON and FRIDA KRISTIN ELIASDOTTIR (ICELAND)
 
  Round 2 - 1
67th:
  359 - SEBASTIAN OLAFSSON and BERGLIND EMILIA SIGURDARDOTTIR (ICELAND)
 
  Round 2 - 1