Rankings

Select View
D3 British Juvenile Classical Sequence Dance Championship
Rankings
Position Competitor School Round
1st:
  408 - TOMASZ KOCIMSKI and RUBY GALBRAITH (NELSON)
 
  Final
2nd:
  413 - ANAIS ANDERSON and ALEXANDRA PARRY (ANNAN)
 
  Final
3rd:
  407 - KRYSTINA SODEN-BARTON and MOLLIE FINLOW (LOUGHBOROUGH)
 
  Final
4th:
  393 - EMMY BAILEY and LIVY-BETH BRADFIELD (DUDLEY)
 
  Final
5th:
  394 - JUDE RIDDELL and KATIE MAY LAMBERT (BARROWFORD)
 
  Final
6th:
  418 - EVIE RUSH and LILLIE WALKER (WASHINGTON)
 
  Final
7th:
  399 - TULLIA JONES and ELLIE-MAE WELLER (BURNLEY)
 
  Round 3 - 13
8th:
  401 - ELLIS DUDMAN and EMILY-GRACE HOLBURN (NEWCASTLE UPON TYNE)
 
  Round 3 - 7
9th:
  404 - SUMMER DONKIN and PAIGE DONKIN (SCUNTHORPE)
 
  Round 3 - 6
10th:
  406 - MILLIE THOMPSON and IMOGEN BALL (TRAWDEN)
 
  Round 3 - 4
11th:
  412 - NICHOLAS WILSON and ELLA GREEN (ISLE OF MAN)
 
  Round 3 - 1
12th:
  392 - MEGAN CALLIN and SUMMER KELLY (ISLE OF MAN)
 
  Round 3 - 0
13th:
  403 - EVIE WADDINGTON and HEIDI DAWSON (TRAWDEN)
 
  Round 2 - 10
14th:
  417 - ETHAN CADMAN and ELEANOR WALLER (NUNEATON)
 
  Round 2 - 7
14th:
  419 - EVAN O'DEA and LULABELLE FINDLAY (ISLE OF MAN)
 
  Round 2 - 7
16th:
  398 - CLARK KELLY and MYLA ALEXANDER (ISLE OF MAN)
 
  Round 2 - 4
16th:
  405 - DANIEL SHUKER and JORGI GEMMELL (ANNAN)
 
  Round 2 - 4
18th:
  400 - BROOKE VALENTINI and MEGAN GOGGINS (IRELAND)
 
  Round 2 - 2
19th:
  395 - DARCIE SCRIVENS and CHARLOTTE GUNNING (BEDWORTH)
 
  Round 2 - 1
19th:
  409 - PIPPA SMITH and MOLLY BARNFATHER (SOUTH SHIELDS)
 
  Round 2 - 1
19th:
  416 - ZOE PATTERSON and KAILEY BELL (ECCLEFECHAN)
 
  Round 2 - 1
22nd:
  402 - SOPHIE ELLISON and RHEANN LEUNG (IRELAND)
 
  Round 1 - 16
23rd:
  411 - LUCY LONERGAN and KYRA YOUNG (KETTERING)
 
  Round 1 - 5
24th:
  397 - SARAH WILSON and HEIDI SMITH (SOUTH SHEILDS)
 
  Round 1 - 2
25th:
  414 - KACI DUNNE and LAUREN REILLY (IRELAND)
 
  Round 1 - 0
25th:
  420 - LUCIE O'DONNELL and ELLIE BROWNE (IRELAND)
 
  Round 1 - 0