Rankings

Select View
F1 British Junior 4 Couple Formation
Rankings
Position Competitor School Round
1st:
  26 - DANCE CRAZY JURRASIC TEAM trained by ABBIE NEESON JOANNE CRANE AND HANNAH MARSHALL
 
  Final
2nd:
  29 - L.J.D.C PRESTIGE trained by LOREN JAMES
 
  Final
3rd:
  11 - DANCE CRAZY KRAYS TEAM trained by ABBIE NEESON AND JOANNE CRANE
 
  Final
4th:
  25 - KLA JUNIOR LATIN TEAM trained by KRISTIE WHITE LAURA CARPENTER AND AMY BOOTH
 
  Final
5th:
  10 - SHAPPELLES ALEGRIA TEAM trained by KAY PERRY
 
  Final
6th:
  20 - BLUEBELLS SHOWGIRLS TEAM trained by VICKY BRANTON
 
  Final
7th:
  31 - DANCE CRAZY ROCKY TEAM trained by HANNAH MARSHALL ABBIE NEESON AND JOANNE CRANE
 
  Round 2 - 4
8th:
  22 - LATIN STEPS MANCHESTER TRIBUTE TEAM trained by AIMEE SHEPPERD
 
  Round 2 - 3
9th:
  12 - KLA LES MISERABLE JUNIOR TEAM trained by LAURA CARPENTER KRISTIE WHITE AND AMY BOOTH
 
  Round 2 - 2
9th:
  21 - DANCE UNITY GREATEST ICONS TEAM trained by TIFFANY LEE GEMMA PRITCHARD AND SAMANTHA PLUMMER
 
  Round 2 - 2
11th:
  13 - L.J.D.C THE COVEN trained by LOREN JAMES
 
  Round 2 - 1
12th:
  7 - ART IN MOTION BURN THE FLOOR trained by BEN JONES AND AMY DOWDEN
 
  Round 1 - 4
12th:
  24 - DANCE CRAZY HAUNTED TEAM trained by ABBIE NEESON AND JOANNE CRANE
 
  Round 1 - 4
12th:
  27 - KLA CATS TEAM trained by LAURA CARPENTER. AMY BOOTH KRISTIE WHITE
 
  Round 1 - 4
12th:
  30 - SHAPPELLES AURORA TEAM trained by SEAN PERRY. BETHAN JONES
 
  Round 1 - 4
16th:
  4 - KLA MISS SAIGON TEAM trained by AMY BOOTH KIRSTIE SYMON AND KRISIE WHITE
 
  Round 1 - 3
17th:
  2 - CHESS TRAINED BY trained by LISA DARBY AND LOUISE EVANS
 
  Round 1 - 2
17th:
  8 - FEVERS BUBLE TEAM trained by RACHAEL HOLLAND AND JILLIAN DONALDSON
 
  Round 1 - 2
17th:
  19 - L.J.D.C THE GREATEST SHOWMAN trained by LOREN JAMES
 
  Round 1 - 2
20th:
  1 - SHAPPELLES QUEEN TEAM trained by CERYS JONES
 
  Round 1 - 1
20th:
  3 - L.J.D.C QUEEN TEAM trained by LOREN JAMES
 
  Round 1 - 1
20th:
  5 - DANCE CRAZY ORIENTAL TEAM trained by KELLY WRIGHT AND HANNAH MARSHALL
 
  Round 1 - 1
20th:
  6 - DANCE WITH PASSION THE MASK trained by SHEMAYNE PARKINSON NIKKI STODDART AND EDEN SINGLETON
 
  Round 1 - 1
20th:
  9 - BLUEBELLS GREATEST SHOWMAN TEAM trained by VICKY BRANTON
 
  Round 1 - 1
20th:
  14 - ZIG ZAG CHAPLIN trained by WARREN & JANE BULLOCK
 
  Round 1 - 1
20th:
  28 - FEVERS FAME TEAM trained by RACHAEL HOLLAND. JILLIAN DONALDSON
 
  Round 1 - 1
27th:
  15 - ART IN MOTION THE GREATEST SHOWMAN trained by BEN JONES AND AMY DOWDEN
 
  Round 1 - 0
27th:
  16 - TARZAN trained by LISA DARBY AND LOUISE EVANS
 
  Round 1 - 0
27th:
  17 - DANCE UNIT BETTE MIDLER TEAM trained by JACK DAVIDSON
 
  Round 1 - 0
27th:
  18 - STARLITE INFINITY trained by JAYNE SHUTLAR AND LISA BROWN
 
  Round 1 - 0
27th:
  23 - DANCE WITH PASSION TARANTINO trained by SHEMAYNE PARKINSON NIKKI STODDART AND EDEN SINGLETON
 
  Round 1 - 0