Rankings

Select View
Class G.1 British Over 50's Latin Championship
Rankings
Position Competitor School Round
1st:
  44 - ERIC CHI LOK WONG and TERESA KIT YIU SHUM (HONG KONG)
 
  Final
2nd:
  4 - PETRI JARVINEN and ULLA JARVINEN (FINLAND)
 
  Final
3rd:
  37 - ALBERTO NOBILI and CINZIA TORCOLACCI (ITALY)
 
  Final
4th:
  45 - SUMITO TAKEDA and AYUMI TAKEDA (JAPAN)
 
  Final
5th:
  31 - KHUONG PHAM and ARLENE YU (USA)
 
  Final
6th:
  42 - ANTHONY BIRCHALL and MANDY THOMPSON (ENGLAND)
 
  Final
7th:
  12 - ENRICO DONATO CHIATTONE and MORENA BONACINI (ITALY)
 
  Round 4 - 20
8th:
  10 - ANDREAS KRAUSE and KARIN SALEINA (GERMANY)
 
  Round 4 - 15
9th:
  47 - ROLF PERNAT and IRIS PERNAT (GERMANY)
 
  Round 4 - 13
10th:
  29 - ROBIN SUDELL and MARIAN SUDELL (ENGLAND)
 
  Round 4 - 10
11th:
  26 - VALERIY ORT and RITA LYNN ORT (USA)
 
  Round 4 - 5
12th:
  23 - DIRK DITTRICH and JEANETTE DITTRICH (GERMANY)
 
  Round 4 - 4
13th:
  13 - YUTAKA HAMADA and NORIKO HAMADA (JAPAN)
 
  Round 3 - 17
14th:
  54 - ANDREY IVANOV and ANNA IVANOVA (RUSSIA)
 
  Round 3 - 16
14th:
  48 - CHIN WAI LO and SHUI CHING WONG (HONG KONG)
 
  Round 3 - 16
16th:
  7 - ADAM CAWOOD and PATRICIA CAWOOD (ENGLAND)
 
  Round 3 - 14
17th:
  18 - UWE ARENTZ and ANDREA ARENTZ (GERMANY)
 
  Round 3 - 13
18th:
  55 - ULRICH KNAUF and ANGELA KNAUF (GERMANY)
 
  Round 3 - 12
19th:
  33 - DENIS RENAUD and GINETTE BEAULIEU (CANADA)
 
  Round 3 - 10
20th:
  50 - PETER SCHMIEL and SIBYLLE HANCHEN (GERMANY)
 
  Round 3 - 9
21st:
  14 - CHI KONG TSANG and LAURA LEE (HONG KONG)
 
  Round 3 - 8
22nd:
  25 - CARLO RUZZA and MARIA CRISTINA PASSASEO (ITALY)
 
  Round 3 - 7
23rd:
  9 - SHIN ICHIKAWA and YUMIKO KOBAYASHI (JAPAN)
 
  Round 3 - 6
24th:
  20 - STEPHEN COOPER and MARILYN COOPER (ENGLAND)
 
  Round 3 - 5
25th:
  15 - KASSIE NAICKER and NAUMEE NAICKER (AUSTRALIA)
 
  Round 3 - 4
26th:
  28 - KRYSTIAN WROBEL and BARBARA WROBEL (GERMANY)
 
  Round 2 - 24
26th:
  27 - MAKOTO ISHIYAMA and NAOKO ISHIYAMA (JAPAN)
 
  Round 2 - 24
28th:
  1 - PETER HEGARTY and RONA GARTNER (AUSTRALIA)
 
  Round 2 - 23
29th:
  6 - KINJI MIZUNO and HIROKO MIZUNO (AUSTRALIA)
 
  Round 2 - 17
29th:
  30 - YONG BUM KIM and HYEON SIM KIM (SOUTH KOREA)
 
  Round 2 - 17
31st:
  51 - DOMENICO LAMPARELLI and VINCENZA PARISI (ITALY)
 
  Round 2 - 15
32nd:
  34 - CHINGFENG CHEN and YIFENG CHENPU (TAIWAN)
 
  Round 2 - 14
33rd:
  11 - PUI CHUN WONG and YUN HO CHEUNG (HONG KONG)
 
  Round 2 - 12
33rd:
  2 - EMILIO ZUCCA and NORMITA CRUZ (ITALY)
 
  Round 2 - 12
33rd:
  49 - DOMENICO BUCCI and DANIELA BORGOGNONI (ITALY)
 
  Round 2 - 12
36th:
  32 - HORST RETZER and BIRGIT EVA RETZER (GERMANY)
 
  Round 2 - 11
36th:
  3 - UWE HESS and SIMONE HESS (GERMANY)
 
  Round 2 - 11
36th:
  22 - WERNER WOLF and BABETTE WOLF (GERMANY)
 
  Round 2 - 11
39th:
  39 - ALVARO NARDI and ROBERTA DI FABIO (ITALY)
 
  Round 2 - 9
40th:
  46 - MARKKU PYYKKOLA and PAIVI PYYKKOLA (FINLAND)
 
  Round 2 - 8
41st:
  19 - YONG SONG CHIU and NIEN TSU WANG (TAIWAN)
 
  Round 1 - 27
42nd:
  16 - SANDRO SALUSTRI and ELEONORA MACCI (ITALY)
 
  Round 1 - 26
42nd:
  57 - HIDE TERUI and CHAKO TERUI (JAPAN)
 
  Round 1 - 26
44th:
  41 - FUAD TOPIC and TATIANA KUNSTEK-KUCANDA (CROATIA)
 
  Round 1 - 25
45th:
  21 - WAI CHUNG CHAN and SHUK CHING LAM (HONG KONG)
 
  Round 1 - 24
45th:
  53 - ALFRED POON and LUCILLA POON (CANADA)
 
  Round 1 - 24
47th:
  5 - ROBERT KINNL and ZHENYU SCHMOLTNER LI (AUSTRIA)
 
  Round 1 - 23
48th:
  8 - HILMAR SCHROETER and JANA SCHROETER (GERMANY)
 
  Round 1 - 22
49th:
  40 - PING KWAI YIU and YIN KUM LAW (HONG KONG)
 
  Round 1 - 21
50th:
  17 - HEE-JUNG KIM and KYUNG-HEE HWANG (SOUTH KOREA)
 
  Round 1 - 17
51st:
  38 - KWOK CHUEN MOK and MAN YING HUI (HONG KONG)
 
  Round 1 - 6